Obecní úřad a Spolek bystřických seniorů zvou všechny seniory na společné setkání v neděli 7. června ve 14 hodin do místního muzea. Čeká Vás opékání špekáčků, popovídání a zábava. Pivo a víno zajištěno. Všichni s dobrou náladou vítáni.
Datum vložení:29. 5. 2026 8:58 Datum poslední aktualizace:29. 5. 2026 9:03